Anasayfa | A'dan Z'ye | A'dan Z'ye Rize

A'dan Z'ye Rize

Yazı ebatı: Decrease font Enlarge font
image

Web sitemizde yenilikler tüm hızıyla devam ediyor. 2003 yılından bu yana açık olan sitemiz 6. yılını muhteşem yeniliklerle kutlayacaktır.
Çok uzun süredir sitemizle ilgilenme şansı bulamıyordum. Bu yoğun iş ortamından bir nebze de olsa sıyrılıp sitemize ağırlık vermeye başladım. Yeni tasarım ve güncellikle de bunun farkındasınızdır diye umuyorum.

Yeni tasarımda özellikle Kendinize ait bir blog oluşturabileceksiniz ve de forumumuz da diğer arkadaşlar ile iletişiminizi sağlayabileceksiniz. Sitenin daha güncel ve dinamik olabilmesi için de Editör ve Yazar olmak isteyen arkadaşlara yetkiler verilecektir. Bu sayede web sitemiz siz kullanıcıların hizmetin de ve istekleri doğrultusunda daha da gelişecektir. Sitemizin donanımsal alt yapı ya da hat ile alakalı hiçbir şeye ihtiyacı yoktur. Her ne isteniyorsa siteye ekleyebiliriz. Önemli olan eklenecek özelliğin yapılabilir olmasıdır.

Şimdilik içeriğin büyük bir bölümü faal durumda değildir. Hergün yeni özellikler katıp bu eksiği gidereceğimden emin olabilirsiniz. Bu zaman zarfında sizlerinde öneri ve şikayetlerini sitemizde bulunan irtibat formundan göndermenizi rica ediyorum. Sitemizden beklentilerinizi , bu da olsa iyi olurdu dediğiniz içeriği ya da özelliği bana bildirirseniz talepleriniz doğrultusunda düzenlemeler yapabilirim.
Ayrıca istek ve taleplerinizi bu yazıya yorum olarak da ekleyebilirsiniz.


Sevgi ve Saygılarımla

Erhan MAHMUT

 

Yorum beslemesine abone olun Yorumlar (0 gönderilen):

Yorum gönder comment

Lütfen resimde gördüğünüz kodu girin:

  • email Arkadaşına gönder
  • print Sayfayı yazdır
  • Plain text Düz metin
Resim Galerisi
Etiketler
Bu yazıyı oyla
4.14
Sitede Ara